Co jest grane 24

6084 imprez dziś
Do poczytania
Nie przegap!
 • Pokaz mody Łukasza Jemioła

  Pokaz mody Łukasza Jemioła

  moda i design

  Łukasz Jemioł ukończył studia na kierunku projektowanie ubioru na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Debiutował w 2005 roku startując w konkursach dla młodych projektantów i wygrywając najważniejsze wyróżnienia w Polsce. Prezentował swoje kolekcje w Lizbonie i Dubaju. We wrześniu 2015 roku na Torze Wyścigów Konnych Służewiec odbył się pokaz jubileuszowy, który obejrzało łącznie na warszawskim Służewcu oraz za pośrednictwem transmisji online w internecie ponad 3.200 osób. Butik oraz pracowania mieszczą się przy ul. Mokotowskiej 26. Drugi butik własny, w którym można znaleźć wyłącznie linię Basic oraz Kids znajduje się w łódzkiej Manufakturze. Łukasz Jemioł należy do grona projektantów, którzy postanowili oddzielić artystyczną linię Premium od linii codziennej. Basic to przede wszystkim koszulki, bluzy, spodnie, kurtki, swetry i sukienki. Ideą tej linii jest wygoda, zwiększenie przystępności mody i miejski luz. To moda, która wprost z wybiegu może trafić do szafy, jest ponadczasowa i międzypokoleniowa. Muzą oraz przyjaciółką Łukasza Jemioła od wielu lat jest Małgorzata Socha. Wraz z lubianą aktorką pojawił się 23 listopada 2015 roku na czerwonym dywanie prestiżowego rozdania nagród British Fashion Awards 2015 w Londynie jako reprezentant polskiej branży mody. Jego ubrania chętnie noszą także: Anja Rubik, Agnieszka Dygant, Magdalena Mielcarz, Alicja Bachleda-Curuś, Agata Kulesza, Joanna Horodyńska, Kasia Sokołowska i Sylwia Gliwa. Kolekcje Łukasza są często wybierane przez stylistów i publikowane w magazynach, m.in. Elle, Viva, Party, Flesz, Pani, Wysokie Obcasy, Gala, Twój Styl, Glamour, InStyle.

Na co do kina
 • Repertuar kin
 • Kung Fu Panda 3

  Kung Fu Panda 3

  animowany

  Ocena 4/6

  Film o nowych przygodach pandy Po, mistrza wschodnich sztuk walki. Po spotyka swego dawno zaginionego ojca i obaj wyruszają do sekretnej krainy pand, gdzie poznają nowych, przezabawnych bohaterów. Gdy nadprzyrodzony złoczyńca Kai zaczyna pustoszyć całe Chiny, pokonując wszystkich mistrzów kung fu, Po musi dokonać niemożliwego – wytrenować całą wioskę swych rozbrykanych, niezdarnych współbraci, by utworzyli drużynę niepokonanych Kung Fu Pand!

 • Piąta fala

  Piąta fala

  przygodowy

  Nie jesteśmy sami we wszechświecie. Obcy najpierw odebrali nam elektryczność, potem zrzucili powodzie, zarazy i inne klęski żywiołowe. I tak, po czwartej fali ataku kosmicznych najeźdźców z siedmiu miliardów mieszkańców Ziemi została zaledwie przerażona i zdesperowana garstka. Cywilizacja obcych przewyższa naszą tysiąckrotnie, udało im się poznać nasz sposób myślenia, przewidywać każdy krok. Niewiele wskazuje, by ktokolwiek przetrwał nadchodzącą piątą falę. Świat, w którym żyją Cassie, Evan, Ben i Sams, to płonące wymarłe miasta, krajobraz apokaliptyczny, nikt z ocalałych nie ufa nikomu innemu, strach paraliżuje Ziemię. Młodzi bohaterowie, by przetrwać, muszą dowiedzieć się, kim są przybysze, dlaczego chcą zgładzić ludzkość i czy istnieje choćby szansa na przetrwanie. Może im w tym pomóc młody mężczyzna, którego spotyka Cassie. Film oparty na bestsellerowej powieści (21 tygodni na liście bestsellerów „The New York Timesa”) Ricka Yanceya „Piąta fala”.

 • Batman v Superman: Świt Sprawiedliwości

  Batman v Superman: Świt Sprawiedliwości

  fantastyka

  Ocena 2/6

  W obawie przed poczynaniami nieposkromionego superbohatera o boskich rysach i zdolnościach, najznamienitszy obywatel Gotham City, a zarazem zaciekły strażnik porządku, staje do walki z otaczanym czcią współczesnym wybawcą Metropolis, podczas gdy świat usiłuje ustalić, jakiego bohatera naprawdę potrzebuje. Wobec konfliktu, który rozgorzał między Batmanem i Supermanem, na horyzoncie szybko pojawia się nowy wróg, stawiając ludzkość w obliczu śmiertelnego niebezpieczeństwa, z jakim jeszcze nigdy nie musiała się mierzyć.