Co jest grane 24

6645 imprez dziś
Do poczytania
Nie przegap!
 • Perfect w Kieleckim Centrum Kultury

  Perfect w Kieleckim Centrum Kultury

  rock

  2 października w Kieleckim Centrum Kultury wystąpi zespół Perfect. Autobiografia”, „Nie płacz Ewka” i „Niepokonani” – te i inne przeboje grupy Perfect zabrzmią w Kieleckim Centrum Kultury tym razem jednak w akustycznym opracowaniu, co na pewno doda jeszcze więcej uroku kultowym utworom tego ponadpokoleniowego zespołu.

Na co do kina
 • Repertuar kin
 • Epoka lodowcowa 5: Mocne uderzenie

  Epoka lodowcowa 5: Mocne uderzenie

  animowany

  Ocena 3/6

  Bohaterowie filmów z serii „Epoka lodowcowa”, które w polskich kinach obejrzało ponad 6 milionów widzów, powracają, by przeżyć prawdziwie wielką przygodę. Tym razem niepoprawny Wiewiór w pogoni za upragnionym orzeszkiem wystrzelony zostaje… w kosmos, gdzie niechcący powoduje katastrofę, w wyniku której w kierunku Ziemi zmierza wielka asteroida. Zanim dojdzie do „mocnego uderzenia”, Maniek, Diego i Sid muszą stawić czoło niezwykłym zjawiskom, wśród których są gigantyczne fale, wyładowania elektryczne, ognie z nieba i inne niezwykłe zjawiska. Wyruszają na wyprawę, w czasie której odwiedzą wiele egzotycznych krain i poznają nowe, barwne postacie, a świat epoki lodowcowej zmieni się nie do poznania.

 • Sekretne życie zwierzaków domowych

  Sekretne życie zwierzaków domowych

  animowany

  Ocena 4/6

  Jeżeli ktoś myśli, że kiedy zostawia swoje ukochane zwierzaki w domu, one zajmują się wyłącznie tęsknotą za nim, cóż, jest w błędzie. Zwierzaki prowadzą swoje własne, osobne życie, pełne przygód, intryg i zabawy. A ich główne zmartwienie polega na tym, aby ludzie nie dowiedzieli się o ich sekretnych poczynaniach. Kiedy tylko zamykamy za sobą drzwi… wreszcie mogą być sobą.

 • Blair Witch

  Blair Witch

  horror

  Kontynuacja jednego z najsłynniejszych horrorów w historii kina. Film producentów takich horrorów jak "The Ring", "Naznaczony" i "Wizyta". Grupa studentów wyrusz do lasów Black Hills w poszukiwaniu dawno zaginionej siostry jednego z nich. Wiele wskazuje na to, że wyprawa może przynieść efekt, szczególnie, że swoją pomoc oferują dwaj miejscowi przewodnicy. Jednak wkrótce po wejściu w głąb lasu, po zapadnięciu zmroku, wędrowcy zaczynają doświadczać niepokojącej obecności. Jasne staje się, że legenda o klątwie wiedźmy z Blair jest bardziej przerażająca i bardziej prawdziwa niż ktokolwiek mógł przypuszczać…

 • Miasto bierze potężny kredyt. Największy w historii Kielc

  Miasto chce otworzyć linię kredytową wartą ćwierć miliarda złotych. To prawdopodobnie największe zobowiązanie w historii. - Szkoda, że nikt nam nie powiedział przy poprzedniej zgodzie na kredyt - komentuje opozycja.

 • Magazyn Kielce To on zaprojektował Czwórkę Legionową i 22 inne pomniki

  Żołnierz podziemia, leśnik, budowlaniec, zaprojektował m.in. Dom Handlowy "Tęcza". Jest też chyba najbardziej znanym specem od pomników, na swoim koncie ma ich aż 22. Przeżył 100 lat, więc ma o czym opowiadać.

 • Magazyn Kielce Żorż zajrzał do Plejady. I niestety miał uwagi

  Plejada Restaurant & Pub to miejsce bardzo popularne wśród młodych kielczan. Można tam obejrzeć mecz na dużym ekranie, zjeść niedrogą pizzę lub napić się rzemieślniczego piwa. No i lokalizacja - Rynek to Rynek.