Co jest grane 24

6494 imprez dziś
Do poczytania
Nie przegap!
 • Justyna Steczkowska w Filharmonii Świętokrzyskiej

  Justyna Steczkowska w Filharmonii Świętokrzyskiej

  pop

  Justyna Steczkowska wystąpi 22 października w Filharmonii Świętokrzyskiej. Po sukcesie jesiennej trasy "Magia trwa", Justyna Steczkowska - od 20 lat czarująca publiczność swoim głosem, wszechstronnością i wdziękiem, odwiedzi Kielce ze swoim dwugodzinnym show. Trasa "Nie jestem tym, kim byłam" to nie tylko przekrój twórczości wokalistki, ale i jej zupełnie nowe oblicze.

Na co do kina
 • Repertuar kin
 • Bridget Jones 3

  Bridget Jones 3

  komedia

  Po rozstaniu z Markiem Darcym, z którym miała spędzić resztę życia, Bridget znów jest singielką, tym razem po czterdziestce. Jej nieokiełznany optymizm każe jej skupić się na nowych wyzwaniach zawodowych oraz starych i nowych przyjaciołach. Po raz pierwszy w życiu panna Jones czuje, że ma całkowitą kontrolę nad swoim życiem. Czy coś może zaburzyć ten spokój?Otóż może, Bridget spotyka bowiem przystojnego Amerykanina Jacka (Patrick Dempsey), który jest wszystkim tym, czym nie jest Mark. Ale na tym nie kończy się historia. Bo kłopoty i Bridget to synonimy. Wkrótce okazuje się, że panna Jones spodziewa się dziecka. Nie jest jedynie pewna, który z panów jest jego ojcem…

 • Plan Maggie

  Plan Maggie

  komedia

  Ocena 4/6

  Maggie (Greta Gerwig) jest nowoczesną dziewczyną z Nowego Jorku, która nie jest w stanie zakochać się na dłużej niż 6 miesięcy, ale bardzo chciałaby zostać matką. Postanawia po prostu zajść w ciążę i wybiera do tego celu potencjalne najlepszego mężczyznę. Tym czasem zakochuje się w zupełnie innym (Ethan Hawke). Po kilku latach cudzy mąż, który w międzyczasie został jej własnym, powszednieje i Maggie znów potrzebuje zmiany. W jej głowie pojawia się nowy plan, ale żeby go zrealizować będzie potrzebowała pomocy byłej żony swojego obecnego partnera (Julianne Moore).

 • Blair Witch

  Blair Witch

  horror

  Kontynuacja jednego z najsłynniejszych horrorów w historii kina. Film producentów takich horrorów jak "The Ring", "Naznaczony" i "Wizyta". Grupa studentów wyrusz do lasów Black Hills w poszukiwaniu dawno zaginionej siostry jednego z nich. Wiele wskazuje na to, że wyprawa może przynieść efekt, szczególnie, że swoją pomoc oferują dwaj miejscowi przewodnicy. Jednak wkrótce po wejściu w głąb lasu, po zapadnięciu zmroku, wędrowcy zaczynają doświadczać niepokojącej obecności. Jasne staje się, że legenda o klątwie wiedźmy z Blair jest bardziej przerażająca i bardziej prawdziwa niż ktokolwiek mógł przypuszczać…

 • Miasto bierze potężny kredyt. Największy w historii Kielc

  Miasto chce otworzyć linię kredytową wartą ćwierć miliarda złotych. To prawdopodobnie największe zobowiązanie w historii. - Szkoda, że nikt nam nie powiedział przy poprzedniej zgodzie na kredyt - komentuje opozycja.

 • Magazyn Kielce To on zaprojektował Czwórkę Legionową i 22 inne pomniki

  Żołnierz podziemia, leśnik, budowlaniec, zaprojektował m.in. Dom Handlowy "Tęcza". Jest też chyba najbardziej znanym specem od pomników, na swoim koncie ma ich aż 22. Przeżył 100 lat, więc ma o czym opowiadać.

 • Magazyn Kielce Żorż zajrzał do Plejady. I niestety miał uwagi

  Plejada Restaurant & Pub to miejsce bardzo popularne wśród młodych kielczan. Można tam obejrzeć mecz na dużym ekranie, zjeść niedrogą pizzę lub napić się rzemieślniczego piwa. No i lokalizacja - Rynek to Rynek.