Więcej
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
Piękne miejsce... a inwestycja to szansa dla Chęcin i świętokrzyskiego przyciągnięcia naukowców i związania się z najlepszą Uczelnią w Polsce.
@Andrzej Konon Chęciny są już od lat związane z UW tyle że w sto razy gorszych warunkach
już oceniałe(a)ś
6
0
Bocheniec 2.0
@Jakub Sidor Pisdolisz, od zawsze były Chęciny, Bocheniec się pojawił w 83 roku dopiero. Poza tym nigdy nie był własnością UW.
już oceniałe(a)ś
2
0
Ale to przydkie. Wytynkować mi to do wakacji i okleić styropcem! A puc ma być oczojebny i palić spojówki z 3 km. Żółty sygnałowy albo świnski róż... wykonać
@Pisul Maximus Ty się nie śmiej, wielu "kielczanom" na pewno by się spodobało...wystarczy popatrzeć jak się "do kościoła" ubierają...albo do galerii.
już oceniałe(a)ś
0
0
Zdjecie 9: "Tu będą kulturalni ludzie. " A ja myslalem, ze studenci.
już oceniałe(a)ś
6
3
Kielce są coraz piękniejsze, i co najważniejsze, mają coraz więcej myślących mieszkańców, którzy doceniają działania aby nie były dawnym "Klerykowem", czyli osadą zapleśniałego zagonu obrabianego na księdza polu przez ciemny katolicki motłoch. Ostatnio organizowane przez KK spędy na Rynku pokazały że to już nie jest "Kleryków" że mieszkańcy są inni, że potrafią myśleć a nie tylko wierzyć kapłanom. Powoli Świętokrzyskie przestaje przez młodych być zapleśniałym ciemnym katolandem... (a obserwuję je wrednie od ponad 70 lat...)
już oceniałe(a)ś
8
9
to będzie ZBÓR bezrobotnych geologów ?
już oceniałe(a)ś
5
7
W Chęcinach powstanie w Bocheńcu zlikwidują, ciekawe tylko gdzie czarnych będą osiedlać czy w Bocheńcu czy w Chęcinach? A może tu i tu...
już oceniałe(a)ś
3
7
co by tu jeszcze oszpecić i powiedzieć ze jest naukowo
@oloros11 Można nie patrzeć i oglądać radośnie stawiane nałogowo nowe ohydne budy z betonu, zwane kościołami...coraz bardziej puste, nawet w niedziele.
już oceniałe(a)ś
0
0
@inkwizytorstarszy ale z tymi pięknymi budynkami bezie dokładnie to samo!!!!
już oceniałe(a)ś
0
1