Już po raz 21. zagramy w największym wakacyjnym turnieju szóstek piłkarskich - Wakacje z Futbolem 2020 im. Adama Gołąba. Już przyjmujemy zapisy. Wystarczy wysłać mail.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Najprawdopodobniej zagramy w dwóch kategoriach wiekowych - uczniowie szkół podstawowych i licealiści. Wszystko zależy od ilości zgłoszonych drużyn. Uwaga! W turnieju mogą grać zawodnicy, którzy w tym roku skończyli liceum.

Gramy w składach sześcioosobowych, ale zespół może liczyć maksymalnie dwanaście osób. Jeśli uda wam się zebrać tylko pięciu zawodników, to śmiało też zgłaszajcie ekipę i wtedy, jeśli rywal się zgodzi, zagramy w pięcioosobowych składach.

Zapraszamy wszystkich chętnych zawodników, tradycyjnie mile widziani są też gracze spoza Kielc. Zgłoszenia drużyn prosimy przysyłać na adres mailowy: pawel.matys@kielce.agora.pl. W temacie maila prosimy o dopisek: WAKACJE Z FUTBOLEM 2020. A w treści wystarczy podać nazwę drużyny, nazwiska zawodników i ich daty urodzin.

Termin rejestracji ekip mija w niedzielę, 5 lipca o godz. 23. Podkreślamy, że po tym terminie nie będziemy przyjmować zgłoszeń.

Grać będziemy, podobnie jak przed rokiem, na orliku przy Szkole Podstawowej nr 39 przy ul. Krzyżanowskiej 8 w Kielcach (obok Wszechnicy Świętokrzyskiej). 

Start Wakacji z Futbolem 2020 planujemy we wtorek 7 lipca. Mecze rozgrywać potem będziemy dwa razy w tygodniu – w każdy wtorek i środę. Zakończenie turnieju w połowie sierpnia.

Od siedmiu lat turniej jest rozgrywany ku pamięci naszego zmarłego przyjaciela, świetnego dziennikarza, przez wiele organizatora „Wakacji z Futbolem” – Adama Gołąba.

Wakacje z Futbolem 2020 organizują „Gazeta Wyborcza” w Kielcach i Urząd Miasta Kielce. Odbywają się one już po raz 21.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem