Drużyna Bukówka Team jako pierwsza zgłosiła się to turnieju piłkarskiego Wakacje z Futbolem 2020 im. Adama Gołąba.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Kapitan Filip Ptak zgłosił bardzo szeroką, bo liczącą aż dwunastu zawodników drużynę. 

Zapraszamy wszystkich chętnych zawodników, tradycyjnie mile widziani są też gracze spoza Kielc. Przypomnijmy, że zgłoszenia drużyn prosimy przysyłać na adres mailowy: pawel.matys@kielce.agora.pl. W temacie maila prosimy wpisać: „Wakacje z Futbolem 2020”. A w treści wystarczy podać nazwę drużyny, nazwiska zawodników i ich daty urodzin.

Termin rejestracji ekip mija w niedzielę, 5 lipca o godz. 23. Podkreślamy, że po tym terminie nie będziemy przyjmować zgłoszeń.

Grać będziemy, podobnie jak przed rokiem, na orliku przy Szkole Podstawowej nr 39 przy ul. Krzyżanowskiej 8 w Kielcach (obok Wszechnicy Świętokrzyskiej). 

Start Wakacji z Futbolem 2020 planujemy we wtorek 7 lipca. Mecze rozgrywać potem będziemy dwa razy w tygodniu – w każdy wtorek i środę. Zakończenie turnieju w połowie sierpnia.

Od siedmiu lat turniej jest rozgrywany ku pamięci naszego zmarłego przyjaciela, świetnego dziennikarza, przez wiele organizatora Wakacji z Futbolem – Adama Gołąba.

Wakacje z Futbolem 2020 organizują „Gazeta Wyborcza” w Kielcach i Urząd Miasta Kielce. Odbywają się one już po raz 21.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem