Politycy przychodzą i odchodzą, pandemia spowalnia i przyspiesza, obywatelki i obywatele walczą o prawa, które są im odbierane. W natłoku informacji łatwo się pogubić, dlatego warto postawić na sprawdzone źródło. Zwłaszcza w Black Friday, gdy prenumeratę Wyborcza.pl możesz mieć aż 50% taniej.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Pytamy, sprawdzamy i opisujemy wydarzenia w Kielcach, kraju i na świecie. Sięgnij po newsy, opinie i reportaże Wyborczej, również te lokalne. Codziennie dostarczamy Ci rzetelnej informacji, solidnej wiedzy i najlepszej rozrywki.

Kup prenumeratę o 50% taniej >>>

Black Friday to świetna okazja, by rozpocząć przygodę z Wyborcza.pl.

Dla nowych Czytelniczek i Czytelników przygotowaliśmy ofertę, dzięki której odkryją najlepsze dziennikarstwo i zapewnią sobie ciekawą lekturę na każdy dzień. Jeśli nie masz teraz prenumeraty, zamów ją już dziś i płać jedynie 9,90 zł/miesięcznie przez pierwsze pół roku (potem 19,90 zł/mies.).

Skorzystaj z promocji Wyborcza.pl na Black Friday >>>

Promocja Wyborcza.pl na Black Friday 2020. Najciekawsze artykuły z Kielc

Tysiące przedsiębiorców ze Świętokrzyskiego dotkniętych pandemią drży o losy swoich firm. Wielu liczyło, że dostaną dotacje z Urzędu Marszałkowskiego w Kielcach. Ale ujawniliśmy, że pieniądze trafiły do firm urzędników i ich rodzin.

Czytaj więcej >>>

Tragicznie zmarły profesor Wojciech Rokita mógł nie wytrzymać internetowego hejtu na swój temat. Po tym, jak okazało się, że jest zakażony koronawirusem.

Czytaj więcej >>>

Dopiero dziesięć lat po tym, jak ks. Mariusz W. decyzją Watykanu został usunięty ze stanu duchownego, kuria zawiadomiła prokuraturę o jego dawnych seksualnych przestępstwach.

Czytaj więcej >>>

Bulwersująca sytuacja ze szpitala we Włoszczowie. Nie żyje młody mężczyzna leczący się onkologicznie. Na przyjęcie do szpitala musiał czekać osiem godzin, interweniowała policja.

Czytaj więcej >>>

Wujek Marcin chłopcom z upośledzeniem umysłowym miał kazać włożyć pokrzywy w majtki. Innym razem klęczeć na soli. Niepełnosprawną dziewczynkę, pozbawioną czucia w nogach, miał kąpać w bardzo gorącej wodzie. Była poparzona, trzeba było wzywać lekarza. On twierdzi, że był tylko surowym wychowawcą.

Czytaj więcej >>>

Uczniowie z I LO w Końskich, którzy na swoich zdjęciach profilowych mieli czerwone błyskawice - symbol Strajku Kobiet - byli wyrzucani ze zdalnych lekcji. Twierdzą, że manifestujących w ten sposób spisywał też dyrektor szkoły. On temu zaprzecza.

Czytaj więcej >>>

Jerzy Pilch, jeden z najsłynniejszych współczesnych pisarzy, zamieszkał w centrum Kielc. Pracuje nad nową książką, chce otworzyć wydawnictwo. - To fantastyczne, depresyjne miasto. Przybywamy z kagankiem literatury - mówił. [OSTATNI WYWIAD DLA "WYBORCZEJ KIELCE"]

Czytaj więcej >>>

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
Komentarze
Zaloguj się
Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem