Wybory samorządowe 2024. Sąd Okręgowy w Kielcach zakazał Komitetowi Wyborczemu Perspektywa rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji dotyczących zastępcy prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego i nakazał ich sprostowanie.

Chodzi o informacje zawarte w artykule pt. "Nowa koalicja interesu. Nie ma zgody na >>Tak<< dla kolesiostwa", jaki ukazał się pod koniec marca w gazetce "Nasza Perspektywa", wydanej przez Komitet Wyborczy Perspektywa w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Zawarta w nim została krytyczna ocena rządów prezydenta miasta Jarosława Górczyńskiego, zawieszonego w ubiegłym roku w czynnościach w związku z postawieniem zarzutów korupcyjnych, a także wiceprezydenta Artura Łakomca, który przejął jego obowiązki. Pełna treść dostępna jest na Facebooku Komitetu Wyborczego Perspektywa.

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.

Bartosz T. Wieliński poleca
Czytaj teraz
Komentarze
rozumiem komitet "perspektywa" to przefarbowane pisiory?
już oceniałe(a)ś
1
1
wie moze kto dlaczego Miejski Zarzad Dróg w Kielcach pozmieniał pracownikom sądu oznakowanie drogowe pod budynkiem Sadu Okregowego na Seminaryjskiej przeciez jest wyrok sedzi Kabzińskiej do spóły z sedzią Klockiem w którym jest napisane że jak pracownik nie ma gdzie parkowac to wiesza sobie znaki drogowe i problem parkowania ma z głwy
już oceniałe(a)ś
0
2