Przyspieszony został termin rozegrania ostatniego w tym roku meczu mistrzów Polski - z Siódemką Miedzią Legnica.
- To była trudna runda. Jeszcze nigdy nie spotkałem się z tak pechowym splotem zdarzeń jak tej jesieni - mówi przed ostatnim spotkaniem Korony w tym roku trener Leszek Ojrzyński. Pożegnanie roku z Lechem Poznań w niedzielę o godz. 17.
- Mam pewne obawy, jak długa przerwa wpłynie na nasza grę - mówi trener Paweł Tetelewski przed meczem ligowym z Ruchem Chorzów (sobota, godz. 17, na Krakowskiej).
Piłkarze ręczni Vive Targi Kielce założyli czerwone czapki w Galerii Echo i bawili się z dziećmi, ?zastępując? prawdziwego św. Mikołaja. Całe stroje od tego świętego pożyczyli do Galerii Korona siatkarze Effectora Kielce.
Co, gdzie i kiedy na sportowych arenach w regionie świętokrzyskim.
Barbara Fiuk i Bartosz Kular z LO im. H. Kołłątaja w Pińczowie z tytułami najlepszych siatkarzy na Mikołajkowym Turnieju w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców w Warszawie.
Kończy się przyjmowanie zgłoszeń do kolejnego turnieju sqasha w klubie Korona Squash w kieleckiej galerii handlowej przy ul. Warszawskiej 26.
- Mamy szansę na walkę z Delectą. Musimy jechać do Bydgoszczy i najlepiej wrócić z punktami - mówi Sebastian Warda, środkowy Effectora Kielce.
W nominacjach we wspólnym plebiscycie kieleckich mediów pora na dwie przedstawicielki płci pięknej z jednego klubu: Marzenę Paszowską oraz Paulinę Piechnik.
Pierwszoligowi koszykarze UMKS-u nie sprawili urodzinowego prezentu kapitanowi drużyny Łukaszowi Fąfarze. Kielczanie przegrali wczoraj na wyjeździe ze Startem Lublin.
Vive Targi Kielce już po pierwszym meczu ćwierćfinałowym zapewniło sobie awans do turnieju finałowego PGNiG Pucharu Polski. Podopieczni Bogdana Wenty rozgromili na wyjeździe Piotrkowianina aż 37:15 (19:8)
Rogów wśród gimnazjalistów oraz Królewiec w szkołach podstawowych to najlepsze zespoły IX edycji Małej Ligi Piłki Ręcznej
Małgorzata Hibner, rezerwowa bramkarka KSS-u Kielce z powodu kontuzji nie zagra w sobotnim meczu (godz. 17 na Krakowskiej) z Ruchem Chorzów
Siatkarze Effectora Kielce w dzień Świętego Mikołaja zamienią się w jego pomocników i będą rozdawać dzieciom prezenty.
Kontuzje podstawowego bramkarza Lecha Poznań Jasmina Buricia i środkowego obrońcy Marcina Kamińskiego prawdopodobnie wykluczą ich z ostatniego meczu rundy jesiennej, który Kolejorz zagra w niedzielę (godz. 17) z Koroną na Ściegiennego
Copyright © Wyborcza sp. z o.o.