Korona przegrała z Wisłą 2:3. Widowisko mogło być jeszcze piękniejsze, gdyby nie błędy arbitra, po których kielczanie kończyli w dziewiątkę. Mimo osłabień grali z mistrzem jak równy z równym
- Nie będę opowiadał bajek o pięknej grze. To była przede wszystkim walka i jazda na plecach - skomentował spotkanie ze Zniczem Pruszków Robert Kasperczyk, trener KSZO, które sięgnęło po arcyważne trzy punkty dzięki prezentowi od bramkarza rywali.
Reprezentacja Polski Bogdana Wenty zajęła trzecie miejsce w Międzynarodowym Turnieju. Piłkarze protestują!
Tylko w pierwszym secie walczył STS Skarżysko w wyjazdowym meczu z Błękitnymi Ropczyce. Ostatecznie przegrał w trzech
Michał Sołowow zajmuje trzecie miejsce po siedmiu odcinkach 50. Rajdu Valais rozgrywanego w Szwajcarii i nadal może zdobyć nawet mistrzostwo Europy
Od wygranej jedną bramką z reprezentacją Czech 28:27 rozpoczęła międzynarodowy turniej kadra Bogdana Wenty. Grali dwaj zawodnicy Vive Targi: Patryk Kuchczyński i Daniel Żółtak
Ruszyła ósma edycja kieleckie amatorskiej ligi firm. W pierwszej kolejce faworyci nie zawiedli
Przetrzebiona kartkami i kontuzjami Korona podejmuje w piątek na Ściegiennego (godz. 20, transmisja w Canal+) lidera ekstraklasy i mistrza Polski Wisłę Kraków. - Musimy się wznieść na wyżyny - mówi eks-wiślak, obrońca Nikola Mijailović
Co, gdzie, kiedy na świętokrzyskich arenach
To najważniejszy mecz rundy jesiennej. I dla podłamanego serią czterech kolejnych porażek KSZO i dla zdruzgotanego klęską w Łodzi Znicza. W obu ekipach są zgodni - wygrana oznacza trochę spokojniejszą zimę.
- Przyjeżdża do nas najlepsza drużyna w kraju naszpikowana reprezentantami. Jeżeli ograniczmy się tylko do bronienia własnej bramki, nic dobrego z tego nie wyniknie - mówi przed meczem z liderem pomocnik Korony i krakowianin Dariusz Łatka.
Porażką zakończył serię trzech wyjazdowych spotkań UMKS. Kielczanie po fatalnej grze w drugiej połowie ulegli na wyjeździe Albie Chorzów 67:81
Kamil Krieger, rozgrywający Vive Targi Kielce, zdobył pięć bramek dla reprezentacji Polski B na Międzynarodowym Turnieju w Wągrowcu.
Kompromitująca porażka KSS-u. Kielczanki w fatalnym stylu uległy przed własną publicznością Startowi Elbląg aż 12 bramkami - 26:38.
Tylko Fart Kielce zagra w piątej rundzie Pucharu Polski. Siatkarki AZS KSZO praktycznie bez walki oddały mecz w Pszczynie.
Copyright © Wyborcza sp. z o.o.