Do tragicznego wypadku doszło w sobotę po godz. 15 w Zawichoście.
Najwyżej kilka minut trwał wczoraj zuchwały napad w centrum Jędrzejowa. Napastnik okradł biuro kredytowe i zwyczajnie wyszedł.
Wiadomo już, że co najmniej cztery firmy walczyć będą o wygranie przetargu na obsługę komunikacji miejskiej w Kielcach.
Limuzyna rządowa uczestniczyła w wypadku, do którego doszło w poniedziałek po godz. 13 w miejscowości Żabiec w gminie Pacanów na drodze krajowej prowadzącej z Kielc do Tarnowa.
Koniec śledztwa w sprawie makabrycznej historii z Ćmielowa. Dorota Z. stanie przed sądem pod zarzutem wyłudzenia z ZUS-u 13 tys. zł emerytury swojego ojca i przetrzymywanie jego zwłok, które w ich wspólnym domu leżały półtora roku.
Niekonwencjonalna zasadzka włoszczowskich policjantów. Złodziej wpadł w promieniach lampy UV.
Na zalewie w Bolminie znaleziono ciało 17-letniego chłopaka z gminy Piekoszów. Utonął w niedzielę wieczorem
Do dwóch tragicznych wypadków doszło w sobotę na drogach naszego województwa. Jedna osoba zginęła, pięć zostało rannych.
Policja wyjaśnia przyczynę śmierci 58-letniego mężczyzny. Jego zwłoki w niedzielę rano znalazła żona niedaleko domu w gminie Chęciny.
17-latek, prowadzący bez prawa jazdy seata, próbował przejechać policjantów, którzy chcieli zatrzymać go do kontroli.
- Sama idea przetargu jest bardzo dobra, ale komuś zabrakło odwagi i preferowane jest MPK - tak jeden z najważniejszych dla Kielc przetargów komunikacyjnych ocenia ekspert.
Policjanci zatrzymali trzy osoby podejrzane o serię podpaleń w okolicach Morawicy.
Wszystko wskazuje, że skazany nosiciel wirusa HIV wykorzystał szansę otrzymaną od kieleckiego sądu rejonowego. Od kilku dni bezskutecznie poszukuje go policja.
Młodzież z Bodzentyna nie wyjechała nad morze, bo autokar, którym miała podróżować, był niesprawny. Kontrole takich autobusów na bieżąco przeprowadza Inspekcja Transportu Drogowego i policja.
Copyright © Wyborcza sp. z o.o.