Więcej
  Komentarze
  bylem tam miejsca praktycznie byly zajete niestety zdjecia byly robione przed i po spotkaniu jeszce jak miejsca byly nie zajete lub opuszczone niewiem dlaczego GW takie zdjecia umiescila . Pozatym duzo ludzi stalo aby lepiej widziec pozaobrebem krzesel. Sadze ze razem bylo minimalnie okolo 380 osob. Bylo ciekawie i bez prawicowych faszystow.
  @marius123 Zamiast prawicowych faszystów sami kapusie, dzieci kapusiów, wnuki kapusiów, swołocz ubecko-esbecka, lewactwo różnej maści, kodziarstwo, sort bez nazwy i moralności.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @sulfix Mocne wzdęcie, wielki pierd.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @sulfix Niestety prokurator Piotrowicz i ambasador Przyłębski nie przyszli. - TomiK
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Zdjęcie nr 3 - krzeseł jest 20 x 10, no niech będzie 12 to jest 220 osób. Część stoi, z przodu kilka wolnych miejsc. Przyjmijmy, ze było około 250 osób. Aż tylko posłuchać bajdurzenia starca o jego rzekomych zasługach. To już lepiej iść na kabaret.
  @totmes72 cos kiepski jestes z liczenia bylo okolo okolo 28 miejsc w lini i okolo 17 rzedow, niestety nie widoczne na zdjeciach. Ale widze ze popularnosc Prezydenta zlosci kaczofaszystow
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @marius123 Sam sobie przeczysz - skoro niewidoczne to jak policzyć. A te 8 powyżej 20 to pewnie w drugiej sali. Nie jesjet bufon prezydentem, a ten bełkot może przyciągać tylko półinteligentów. Po co tyle kłamstw ?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @totmes72 Kaczyści potrafią policzyć niewidoczne krzesła, niby jak przegłosowali budżet państwa? - TomiK
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Jajcarz z pana panie Walczak. Pół tysiąca powiadasz pan. Arytmetyk z pana znakomity. Na tych foteczkach, które pan tu pokazał żadną miarą nie idzie tego zweryfikować. Powinno się panu wierzyć na słowo, ale daj pan spokój, wiarygodność pisarczyków gazety wyborczej jest żadna. No taki lajf panie Walczak.
  @sulfix
  Proponuję pójść dzisiaj i zweryfikowac informację albo Redaktora, alno Pańską
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Na zdjęciu jest jakieś 200 osób i sporo wolnych miejsc. Gdzie te pół tysiąca?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  on dalej nie rozumie ze to jego Kosciol przygotowal Polakom ten =horror - i ze to jego Kosciol go wykopal na margines i smietnik - ten ktory w klapie nosi to kosciol chce Polske wyprowadzic z Unii i zrobic tu totalne panstwo ala Salazar lub Franco dalsza integracja z Europa oznacza puste koscioly i o zgrozo meczety!!! i zrobia to co w 1794 - klekna przed carem!! ale Bolo tego nie zrozumie - nie ma mowy
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Bolo zdradził sekret jak wygrywał w totolotka?
  @dux123 Trzeba nosić kupony do odpowiedniej kolektury. Cały sekret.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @nie-to-on-zaczal Dzię ta kolektura jest na ul. Nowogrodzkiej 84. - TomiK
  już oceniałe(a)ś
  0
  0