Więcej
  Komentarze
  Piękne miejsce... a inwestycja to szansa dla Chęcin i świętokrzyskiego przyciągnięcia naukowców i związania się z najlepszą Uczelnią w Polsce.
  @Andrzej Konon Chęciny są już od lat związane z UW tyle że w sto razy gorszych warunkach
  już oceniałe(a)ś
  6
  0
  Bocheniec 2.0
  @Jakub Sidor Pisdolisz, od zawsze były Chęciny, Bocheniec się pojawił w 83 roku dopiero. Poza tym nigdy nie był własnością UW.
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  Ale to przydkie. Wytynkować mi to do wakacji i okleić styropcem! A puc ma być oczojebny i palić spojówki z 3 km. Żółty sygnałowy albo świnski róż... wykonać
  @Pisul Maximus Ty się nie śmiej, wielu "kielczanom" na pewno by się spodobało...wystarczy popatrzeć jak się "do kościoła" ubierają...albo do galerii.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Zdjecie 9: "Tu będą kulturalni ludzie. " A ja myslalem, ze studenci.
  już oceniałe(a)ś
  6
  3
  to będzie ZBÓR bezrobotnych geologów ?
  już oceniałe(a)ś
  5
  7
  W Chęcinach powstanie w Bocheńcu zlikwidują, ciekawe tylko gdzie czarnych będą osiedlać czy w Bocheńcu czy w Chęcinach? A może tu i tu...
  już oceniałe(a)ś
  3
  7
  co by tu jeszcze oszpecić i powiedzieć ze jest naukowo
  @oloros11 Można nie patrzeć i oglądać radośnie stawiane nałogowo nowe ohydne budy z betonu, zwane kościołami...coraz bardziej puste, nawet w niedziele.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @inkwizytorstarszy ale z tymi pięknymi budynkami bezie dokładnie to samo!!!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  ale marnotrawstwo pieniędzy
  @ladydziunia O, czyżby? Według stada nie kochanych nigdy kobiet, powinno się postawić kolejny dwudziesty kościółek dla nawiedzonego motłochu... (jak żaden mężczyzna nie chciał nawet dotknąć, to może do nieba przyjmą...)
  już oceniałe(a)ś
  4
  5
  @ladydziunia szkoda ze nie pokazali w jakich warunkach studenci wczesniej mieli kursy... powszechny grzyb w barakach, przepalająca się instalacja, zapadnięte łóżka, nieszczelne okna, 1 lodówka i mała przenośna kuchenka elektryczna na 80 osob, pracownie to puste sale z krzywymi lawkami sprzed 50 lat, powtórze pracownia w której nic nie było, zadnego sprzętu, mikroskopu, czegokolwiek... w jednej sali byl tylko telewizor Rubin ;)
  już oceniałe(a)ś
  1
  0