Więcej
  Komentarze
  Nazwa "Cygański Zdrój" lepiej oddałaby nastrój i estetykę, która zachwyciła chłopskiego konesera. Ukraińskie pałace Janukowycza-banity niedoścignionym wzorem tubylczej agroturystyki.
  już oceniałe(a)ś
  19
  3
  Oryginalne, choć dla mnie przytłaczające i nieco kiczowate, nie skorzystałbym, bo w większości z tych pokoi dostałbym chyba fioła z nadmiaru bodźców, a coś takiego wypoczynkowi nie służy. Niemniej być może komuś się spodoba, a właścicielom nie sposób odmówić oryginalnego pomysłu. To w ramach konstruktywnej krytyki i wyrażania własnego zdania, zamiast jak @szczemirek napisać "syf", bo to pewnie z zazdrości a na pewno typowe dla polaczków.
  @ryszrad Widocznie kole-ga/ żanka jest wybitną estetką! Ale prawda jest taka,że wypocząć w takich pokojach nie był bym w stanie... Zemdliło by mnie.
  już oceniałe(a)ś
  6
  1
  Takie, no jednak łopatologiczne kreacje pasują, ale do klubu nocnego a nie do pokoju hotelowego, który ma gwarantować wypoczynek, Jednak konieczność rozdysponowania funduszy unijnych powoduje, że na siłę chce się wydać kasę, żeby ją rozliczyć.
  już oceniałe(a)ś
  8
  3
  syf
  już oceniałe(a)ś
  9
  4
  Komentarz szczemirka pozostawiam bez komentarza. Smutne to zjawisko w naszym polskim internecie. Myślę, że efekt fioła o którym pisze Ryszard to trochę zmyła - mając pewne doświadczenie fotograficzne widzę, że zdjęcia zostały obrobione z użyciem hdr czyli mówiąc prościej ich tonalność została nieco podrasowana co spowodowało, że zdjecia zrobiły się mocno wyraziste. Szerokokątny obiektyw wprowadził trochę krzywizn co również tworzy lekkie odczucie bałaganu. Wyobrażam sobie, że gdybym miał mieszkać w kilku pokojach jednocześnie to pewnie za dużo by się działo, ale z drugiej strony ludzie nie mieszkają w kilku pokojach jednocześnie tylko przyjeżdżają do jednego pokoju. Dla mnie ich wyrazistość jest dużym atutem. Pewnie kryształki są na pograniczu kiczu, ale nie sposób nie docenić szachownicy albo tych drewnianych puzzli. Jednak dla mnie to jest coś nowego. Gratulacje dla pomysłodawców!
  już oceniałe(a)ś
  3
  1
  Design tych pokoi jest bardzo nieprzeciętny. Wyróżnia się pozytywnie na tle innych hoteli w Polsce. Jestem pod dużym wrażeniem,.
  już oceniałe(a)ś
  3
  1