Więcej
  Komentarze
  dobrze wygląda przy maszynie do szycia . Będzie szył mundurki dla pracowników lotniska w Obicach ?
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  - Prawdopodobnie jesteśmy jedynym parkiem w kraju, który zajmuje się modą - przypuszcza Szymon Mazurkiewicz, dyrektor KPT Na pewno jestescie jedynym parkiem nie tworzacym miejsc pracy, nie wspominajac o zyskach z dzialanosci. Pompujecie tylko doplaty UE do swoich portfeli, a ich czesc wpalacacie na kampanie Lubawskiego. Taki kielecki samograj, a GW jeszcze przyklaskuje zamiast krytycznie na ten biznes spojrzec. Sorry, ale taki uklad mamy w Kielcach....
  już oceniałe(a)ś
  4
  1
  KPT - kiedy otworzycie krematorium, zakład pogrzebowy i .... No właśnie, wszystko w Kielcach chyba przechodzi przez KPT. Wiecie zostawcie nam te miliony podatków, my wiemy na co chcemy je wydać. Gospodarkę urzędniczą już przerabialiśmy.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  Ile milionów wpakowaano w socjalistyczny KP"T" ? Czy powstały jakieś wynalazki, innowacyjne technologie? Microsoft i Apple wystartowały w garażach, bez tzw. soc-"zielonego" światła,, po prostu USA-kapitalizm nie grabi przedsiębiorców i wynalazców. Socjalizm łupi, socjalizm grabi, od soc-ekonomii odeszła nawet dyktatura marksistowskich Chin.
  już oceniałe(a)ś
  3
  1
  Krawiectwo mistrzowskie powstaje z konkurencji rzemieślniczych pracowni, czyli perfekcji fachu plus duch artyzmu. NASA, GE i Ove Arup zajmuja się technologią a krawcy i akademie sztuk pięknych mistrzowskim krojem. Armani, Kenzo zaczynali i pracują w zakładzie krawieckim nie w laboratorium. Nawet Starck wykonywał swoje prototypy w warsztatach garażowych. Socjalizm marnuje nasze pieniądze i dotacje UE. Armię soc-urzędników i tłumy samozwańczych artystów utrzymują przedsiębiorcy i robotnicy czyli tzw. "prywaciarze" i "robole" fizyczni i umysłowi.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0