Więcej
  Komentarze
  czy ktoś w ogóle wierzy w takie zestawienia? popatrzcie tylko co maja 18 letnie ich dzieci - i wystarczy za komentarz cd klamstw
  już oceniałe(a)ś
  4
  0
  jeden pracodawca., dwa wynagrodzenia.
  @hs9 RYBA ŚMIERDZI od głowy w sejmie ile fuch mają posłowie a już MACIEREWICZ TO PRZESZEDŁ SAMEGO SIEBIE 4 mln ma wydać Ministerstwo Obrony NA REKONSTRUKCJE tupolewa miniaturki ze SMOLEŃSKA nie wspominając że dla każdego członka z komisji tzw.Smoleńskiej z fundusdzy obrony narodowej płaci się 300 zł na godz brutto.Na domiar komisja ta jest niewiarygodna a ich kwalifikacje nie mogą nic wyjaśnić w kwestij tragedij ,moga tylko przedłużać tę hucpę SMOLEŃSKĄ na kolejne miesiące. Ale pieniądze wydawane na to są to nasze pieniądze a oni się sprzeniewierzają podstawowym regułom ,tak jak ten co w nocy zaprzysięgał sędziów.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Ciekawią mnie osoby, które mają po trzy lub więcej nieruchomości mieszkaniowe i nie wykazują dochodów z tytułu najmu... Czy są aż tak złymi gospodarzami na własnym majątku? Hmmm...
  @wichura albo mają 5 domów z działkami i jeszcze działki rolne, kredyt , a ten majątek generuje koszty, ale bez dochodów. . .?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Czy ta tzw. "WŁADZA" Kielc w całości mieszka w Kielcach ? Jeżeli nie to tak jak w przypadku radnych nie ma prawa być władzą Kielczan.
  już oceniałe(a)ś
  2
  1