Ogłoszone zostały konkursy na dyrektorów trzech wydziałów w Urzędzie Miasta w Kielcach. Jakie wymagania są stawiane kandydatom?

Konkursy na dyrektorów niektórych wydziałów zapowiedziała pod koniec czerwca na konferencji prasowej prezydentka Kielc Agata Wojda, przedstawiając nowy schemat organizacyjny urzędu miasta. W ubiegłym tygodniu zostały ogłoszone trzy. Zostaną w nich wyłonieni dyrektorzy trzech wydziałów: administracji i kadr, promocji, kultury i sportu oraz edukacji i profilaktyki zdrowotnej.

UM Kielce. Wymagania dla kandydatów na dyrektorów

Wśród wymagań niezbędnych, jakie postawiono kandydatom, są m.in. wykształcenie wyższe magisterskie i minimum 5-letni staż pracy, w tym trzy lata na stanowisku kierowniczym. Dodatkowo oczekuje się od nich znajomości przepisów związanych z danym stanowiskiem, a także: doświadczenia w kierowaniu zespołem, operatywności, komunikatywności, odporności na stres, umiejętności analitycznego myślenia, dobrej organizacji pracy i biegłej obsługi komputera.

Twoja przeglądarka nie ma włączonej obsługi JavaScript

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Pełne korzystanie z serwisu wymaga włączonego w Twojej przeglądarce JavaScript oraz innych technologii służących do mierzenia liczby przeczytanych artykułów.
Możesz włączyć akceptację skryptów w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Sprawdź regulamin i politykę prywatności.

Marcin Ręczmin poleca
Czytaj teraz
Więcej
  Komentarze
  ja przepraszam że tak trochę z innej strony chciałem tylko zapytać czy wie może kto czy miasto będzie występowało do pracowników sądu o zapłatę dwóch bańiek z odsetkami cztery które są winni z tytułu korzystania z pasa drogowego przez 22 lata który mieli do swojej prywatnej dyspozycji pod budynkiem sądu na Seminaryjskiej czy należy to traktować jako łapówkę od pracowników Miejskiego Zarządu Drug
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Centrum bezpieczeństwa to na pewno obejmie jakiś wysokiej klasy ekspert. Mieszkańcom marzy się "jakiś ktoś" w typie doradcy wojewody do spraw bezpieczeństwa
  już oceniałe(a)ś
  0
  0