Wato Arweładze, pomocnik Korony Kielce, po raz pierwszy w historii został powołany do pierwszej reprezentacji Gruzji.
Ivan Cupić, były zawodnik PGE Vive Kielce, być może od przyszłego sezonu zostanie zawodnikiem Mieszkowa Brześć. Dołączyłby tam do innego eks-kielczanina Darko Djukicia.
Bartosz Rymaniak, kapitan Korony Kielce, został uhonorowany przed sobotnim meczem Lotto Ekstraklasy z Wisłą Kraków.
Igor Karacić, rozgrywający Vardaru Skopje, od nowego sezonu będzie zawodnikiem PGE Vive Kielce! Ma stworzyć duet rozgrywających z Luką Cindriciem.
Piłkarze Korony nie wygrali przed własną publicznością już od pięciu meczów. Wypada mieć nadzieję, że nie wyrównają ani nie pobiją fatalnego niechlubnego rekordu z końcówki 2015 roku.
Gino Lettieri powinien dostać jeszcze kredyt zaufania, a może jednak powinien zostać zwolniony - zapraszamy naszych czytelników do udziału w sondzie.
Igor Karacić, rozgrywający Vardaru Skopje może od przyszłego sezonu zostać zawodnikiem mistrzów Polski - PGE Vive Kielce.
Alex Dujszebajew, rozgrywający PGE Vive Kielce, raczej nie powróci do gry na starcie PGNiG Superligi z MKS-em Kalisz. Jego przerwa przedłuży się o parę dni - dowiedział się portal kielce.wyborcza.pl.
Aż 14 strat popełnili zawodnicy PGE Vive Kielce w wygranym po rzutach karnych meczu z Orlen Wisłą Płock. I właśnie o to pretensje miał do nich po meczu trener Talant Dujszebajew.
Piłkarze Korony po kompromitującej porażce z Wisłą Kraków oraz niedzielnym zwycięstwie Zagłębia Lubin, wypadli z najlepszej ósemki Lotto Ekstraklasy.
Wato Arweładze był najlepszym zawodnikiem Korony w przegranym 2:6 meczu z Wisłą Kraków. Aż trzech zawodników otrzymało od portalu kielce.wyborcza.pl katastrofalną i najgorszą z możliwych ocen - 1.
Piłkarze Korony nie tylko zostali rozbici przez Wisłę Kraków, ale pobili też dwa niechlubne rekordy w historii swoich występów w Lotto Ekstraklasie.
- Myślałem, że jak rok temu przegraliśmy 1:4 w Płocku, to nic gorszego się nie przydarzy. Ale dziś to nastąpiło - przyznał Gino Lettieri, trener Korony, po kompromitującej porażce 2:6 z Wisłą Kraków.
Bardzo niezadowoleni z gry piłkarzy byli kibice Korony po porażce w kompromitującym stylu na Suzuki Arenie z Wisłą Kraków aż 2:6.
- Korono, zero ambicji - tak kibice z młyna skwitowali grę kieleckiej drużyny w wysoko przegranym 2:6 meczu na Suzuki Arenie z Wisłą Kraków.
Copyright © Wyborcza sp. z o.o.