Dwóch reprezentantów Słowenii: Stas Skube oraz Mario Sostarić od nowego sezonu będą grać w Pick Szeged, grupowym rywalu Vive Tauron Kielce w Lidze Mistrzów - poinformował portal handball-planete.com.
- Po meczu z nami absolutnie nie powiem, że Vive ma jakąś zadyszkę. Porażka w Skopje była wypadkiem przy pracy - mówi Jakub Łucak, wychowanek Vive Tauron Kielce.
Obrońca Radek Dejmek i skrzydłowy Bartłomiej Pawłowski znaleźli się w jedenastce 13. kolejki przygotowanej przez oficjalny serwis stację nc+ oraz oficjalny serwis rozgrywek ekstraklasa.org.
Kieleccy kibice w środowy wieczór będą mogli zobaczyć na szklanym ekranie Orlen Wisłę Płock w ostatnim jej meczu przed sobotnim klasykiem PGNiG Superligi z Vive Tauron Kielce.
- Jestem zadowolony, że po ciężkim meczu w Skopje, mój zespół pokazał charakter - przyznał trener Tałant Dujszebajew po wtorkowym wygranym 39:28 meczu ze Śląskiem Wrocław.
Nadspodziewanie łatwo zwycięstwo kieleckiej drużyny w wyjazdowym spotkaniu z warszawską Politechniką.
Miła niespodzianka czekała na piłkarzy ręcznych Vive Tauron Kielce na poniedziałkowym treningu. Dostali oni wsparcie od kieleckich kibiców.
Trzy mecze i trzy zwycięstwa - to bilans świętokrzyskich drużyn koszykarskich: AZS-u Politechniki Świętokrzyskiej Galerii Echo oraz Calipers Kielce.
Trzy dni przed inauguracją sezonu 2015/16 solidnie przemeblowany kielecki zespół przedstawi się swoim kibicom.
- Poddaliśmy się w Skopje w drugiej połowie, nie walczyliśmy tak, jak powinniśmy, ale nie panikuję i jestem cały czas cierpliwy - mówi Bertus Servaas, prezes Vive, po klęsce 24:34 w Skopje.
Dwa niezłe i jeden bardzo słaby set podopiecznych Dariusza Parkitnego w wyjazdowym starciu z Legionovią. W każdym górą były rywalki.
Były właściciel Widzewa Łódź Andrzej Grajewski nie kupi Korony Kielce. Poznański biznesmen w poniedziałek osobiście poinformował o tym prezydenta Wojciecha Lubawskiego.
Po czwartym z rzędu zwycięstwie zespół Pawła Sieczki zrównał się punktami z rezerwami Vive Tauron i ASPR Zawadzkie.
Obrona Marina Sego w meczu z Vardarem Skopje znalazła się w piątce najładniejszych interwencji szóstej kolejki Ligi Mistrzów.
Piłkarze Korony w Gliwicach wygrali czwarty wyjazdowy mecz w sezonie. Każdy z zawodników solidnie zapracował na te trzy punkty. Oceny dla kielczan po zwycięstwie z Piastem (1:0).
Copyright © Wyborcza sp. z o.o.