Więcej
  Komentarze
  Powinna być opcja żadne z powyższych, wiszą mi inwestycje, które tak bardzo uznają, że Kielce mają kilometr średnicy, że poza ryneczkiem, gdzie drzewo to tylko w doniczce, forsowane są już tylko cięciwy ekspresówek. A swoją drogą podoba mi się jak ratusz dba o bezpieczeństwo dzieciaków, że na środku skrzyżowania koniecznie forsuje muzeum skierowane właściwie do nich. Ciekawe czy po zamknięciu Czarnowskiej teraz zamknie jeszcze IX Wieków co by nic się nie wydarzyło.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Ciekawą rzeczą jest, że plany rewitalizacji nie oddalają sie od ratusz dalej niż na 500 m.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Kurcze...a kiedy Centralny Port Morski z siedzibą w Kielcach ??? To na muzea i skwery jest ba nawet na Lotnisko było..., a na Port nie ma ?! No proszę Państwa... Kielce żądają dostępu do morza..bezwzględnie...no a jak już ten port będzie to podtrzymuje swoje zgłoszenie na Prezesa..., zresztą angaż i gażę przyjmę już teraz jak ten Chief co Obicami zarządzał ..., a mieszkańcom np. Działkowej, Prostej, po prostu sorry
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Chodniki naprawiać bo po tym miescie nie da sie chodzić!!!!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Przebijanie się między blokami od Warszawskiej do Silnicznej to chory pomysł. Ulic w Kielcach nie brak, wystarczy dobrze ruch zaplanować. Są o wiele ważniejsze sprawy, choćby np. dziury w istniejących jezdniach oraz rozwalone, nie do przejścia, chodniki, które należałoby od ręki naprawić. Ale niestety, jak widać, nie ma na to, co konieczne, co liczyć przez całe lata.
  @nienietak6 Pieniądze z Unii są na konkretny cel! Nie można ich przeznaczyć na co się chce!
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @nienietak6 Decydenci są z podkieleckich wiosek i nie chodzą na piechotę...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @dorn No tak żebraczyzna wymaga by koniecznie zadłużyć się na coś co nie potrzebne byle tylko coś wyżebrać. Dziwne tylko jak ta unia ocenia projekty, że Lubawski w ramach środków na poprawę komunikacji miejskiej i pieszej mógł wybudować de facto ekspresówki z likwidacją przystanku czy jakiegoś przejścia na remontowanej ulicy zwiększające do tego rozjeżdżanie pieszych i frajery nie kazały mu pieniędzy oddać za niezgodność z zamiarami.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @nienietak6 To prawda - układ drogowy w centrum to totalna porażka. Ile razy mówiło się, że Rynek będzie wyłączony z ruchu - a jak jest naprawdę? Samochody zamiast zostać wyprowadzone ze śródmieścia są tam dalej tłoczone...
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  A jaki jest wkład własny i kto go będzie spłacał?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  A ja marzę o budownictwie czynszowym... promenady wsadźcie sobie w <nos>
  @betik1000 znaczy co ? chcesz zeby miasto chate ci wybudowało?....to nie komuna
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @tom-pek Ale co z tą komuną? W całej zachodniej Europie ludzie masowo mieszkają w państwowych mieszkaniach, a tam nigdy komuny nie było. W Niemczech około 55 % mieszkań to mieszkania komunalne, o standardzie lepszym, niż polskie, drogie, prywatne lokale. Ludzie pracują, nie wydając kroci na prywatne zakwaterowanie. i żyją normalnie. Można coś robić dla ludzi w kapitalizmie, bo w tym neoliberalnym syfie oczywiście nic nie można.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  ja czekam na chodniki - ale w miojej okolicy nie ma kosciola wiec nie doczekam sie nighdy
  już oceniałe(a)ś
  0
  0