Czytaj teraz
Więcej
  Komentarze
  Chętnie bym zobaczył ale jeśli informacja jest po fakcie to co robić?
  @ks-t można oglądać dzisiaj w Tokarni
  już oceniałe(a)ś
  2
  2
  @ks-t Najlepiej siąść i płakać. I oczekiwać od organizatorów, że następnym razem przyślą na imprezę zaproszenie poleconym priorytetem, na papierze czerpanym ;)
  już oceniałe(a)ś
  2
  12
  @6mogley można też zmienić pracę i wziąć kredyt :)
  już oceniałe(a)ś
  2
  1
  @6mogley Od organizatorów wymaga się szerokiej informacji w mediach itp., aby dotarło to do mieszkańców, a nie złośliwości o papierze czerpanym.
  już oceniałe(a)ś
  1
  0
  @ks-t Niestety, ale tak jest w naszym regionie od dawna. Bardzo często o imprezach (również tych za publiczne pieniądze) ogół dowiaduje się PO FAKCIE. Nie wiem z czego to wynika ale tak niestety jest. A szkoda. Ja np. o tej imprezie dowiedziałem się zupełnym przypadkiem (w sobotę) i jedynie niedziela była możliwa do wykorzystania. Z czego tez skorzystałem z dzieciakami :) Fajnie było, chociaż dzieci się nudziły (zbyt to statyczne i nie można dotknąć, wejść, usiąść). Wiem (i rozumiem), np. właściciela Forda T, ale mimo wszystko szkoda. Myślę że organizatorzy mogliby rozważyć w przyszłości np. przejażdżki autami czy motocyklami (z koszem). Super atrakcja dla dzieci by była :)
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  @nienietak6 pisała Wyborcza, Echo (również w wydaniach internetowych), mówiło Radio Kielce, oczekujesz informacji na pierwszej stronie Faktu?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  "Gazela to jeden z flagowych modeli dawnej fabryki SHL. To wersja z 1959 roku," Wstydź się autorze.
  już oceniałe(a)ś
  3
  0
  a ja pamiętam jaką sensację wśród chęcińskiej dzieciarni wywoływał cadillac, różowy (?) parkujący na bruku ryneczku; wg opowieści starszych jego właścicielem był zaoceaniczny emigrant za chlebem; to wspomnienie może być mocnym argumentem na rzecz chęcińskich zlotów
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  nie wiedziałem że moc wyraża się w litrach
  @rownowaznik To radziecka jednostka mocy czeławieka ,pół litra to minimum , maximum jeszcze nie osiągnięto lub umknęło to mierniczym
  już oceniałe(a)ś
  2
  0
  można oglądać: złomiarz piekoszów polecam
  już oceniałe(a)ś
  2
  1